Также вставьте сразу после открывающего тега следующий фрагмент:

Про компанію

Основною спеціалізацією нашого агентства є підбір домашнього персоналу з високою кваліфікацією. Саме наявність кваліфікації для проведення певних робіт є обов'язковою умовою для прийому співробітників. Кожен фахівець є комунікабельною, тактовною і відповідальною людиною.

Індивідуальний підбір працівників для кожного клієнта - це ще одна перевага нашої компанії. В результаті замовник отримає працівника, який максимально точно відповідає його вимогам і є справжнім професіоналом.

Ми готові у найкоротший термін запропонувати послуги з підбору персоналу та знайти потрібного фахівця.

Наша репутація

Наше агентство вже тривалий час займається підбором домашнього персоналу, тому ми гарантуємо, що доберемо фахівців найвищого рівня. У нас є власна база, кожен працівник якої відбирається після проходження індивідуальної співбесіди та психологічного тестування.

Ми постійно поліпшуємо методики з проведення тестування та удосконалюємо технологію співбесіди. Все це дає можливість надавати замовникам тільки відповідальних та надійних співробітників.

Саме репутація співробітників, яких ми добираємо, має прямий вплив на наш імідж. Тому особлива увага приділяється саме репутації фахівців. Ми рекомендуємо тільки той домашній персонал, який відрізняється високим професіоналізмом та високим рівнем морально-етичних якостей.

Індивідуальний підхід

Додатковим привілеєм від нашої компанії є супровід особистим менеджером та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пошук та підбір кандидатів постійно контролюється нашими фахівцями, які будуть враховувати усі вимоги та побажання.

Скориставшись послугами агентства Білий Кит, ви швидко підберете фахівців по  дому з високою кваліфікацією. Це можуть бути як помічники по господарству, домробітниці, садівники так і інші фахівці.

Основна мета нашого агентства - це пошук фахівця, який візьме на себе всі домашні справи та забезпечить повний комфорт.

Гарантії

Заміна персоналу
Під час всього терміну дії договору, замовник має право замінити будь-якого працівника.

Індивідуальний підхід
При підборі співробітників ми готові врахувати усі побажання клієнтів та вибрати співробітника, який буде на всі 100 відсотків відповідати займаній посаді.

Послуги агентства
Вартість послуг нашого агентства буде дорівнювати місячному окладу співробітника, якого наймає замовник.

Оплата
Не потрібно жодних передоплат. Тільки після того, як ви оберете потрібного кандидата та затвердите його, доведеться сплатити послуги.

Термін виконання

Ніяких обмежень по терміну виконання замовлення в контракті не прописано. Після того, як закінчується термін договору, клієнт може співпрацювати з обраним кандидатом на тих же умовах.

Підбір персоналу здійснюється протягом 1 години.

При цьому, якщо у вас до сих пір є сумніви, чи підійде вам фахівець, то ми готові надати послугу «Пробні дні».

Замовити персонал Знайти роботу
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.
×
Відправити заявку
×
Замовити персонал
×
Знайти роботу