Также вставьте сразу после открывающего тега следующий фрагмент:

Садівник

Пошук і підбір садівника для вашої сім`ї в Києві. Тільки перевірені садівники з досвідом роботи або навчені у нас!

Залиште заявку і отримайте безкоштовну консультацію та знижку на перший місяць послуг персоналу!

Телефонуйте!

Безсумнівно, велику радість господарям будинку дає продумана садова ділянка. Коли навколо вашої ділянки пахнуть квіти або ростуть плодові дерева, серед яких ви можете прогулюватися по відведених стежках, то почуттю задоволення не буде меж.

Однак на етапі створення саду виникає маса питань. В якому місці краще посадити квіти, і які сорти для цього обрати? Як правильно добирати відтінки, щоб зовнішній вигляд створював більш презентабельне враження. Справжній професійний садівник готовий знайти відповіді на всі ці питання. Тому найкращим варіантом буде пошук грамотного співробітника з великим досвідом роботи.

Якщо ви вирішили, що самостійно будете доглядати за власним садом, але виникла маса питань, є послуга на запрошення досвідченого садівника для разових консультацій. Так само є ряд сезонних робіт, які краще довірити професіоналам.

У тому випадку, коли ви не можете самостійно доглядати за садом, але хочете, щоб він постійно радував вас своїм виглядом, краще запросити садівника на постійну роботу. В результаті зусиль цієї людини, усі насадження стануть максимально ефектно вписуватися в екстер'єр. Хороший спеціаліст зможе швидко розібратися, які з дерев вимагають лікування, а від яких варто позбутися. В результаті усі насадження будуть під пильною увагою справжнього професіонала своєї справи.

Здоров'я саду і його довговічність - ось основні ознаки, які виділяють роботу професійного садівника серед інших. Додатково він розставить клумби на ділянці так, що з початку весняного сезону та до пізньої осені, ви будете відчувати аромат квітів. Садівник - це творча людина, тому він створить на ділянці масу тематичних куточків і мальовничих алей. Догляд за альпійськими гірками, живими огорожами та іншими атрибутами саду для фахівця не проблема. В його обов'язки входить обрізка кущів та дерев, що подовжує їх життєвий цикл та покращує стан.

Найбільші клопоти для садівника - це осінній період. Адже потрібно зробити грамотну підготовку всіх рослин у дворі до зими. Частину з них потрібно підрізати, інші не зможуть пережити морози без укриття. Є й ті рослини, які доведеться викопувати до наступного сезону. Тільки досвідчений працівник зможе швидко вирішити ці проблеми та не допустить помилок.

У зимовий період часу садівник так само здатний принести користь. Наприклад, встановивши на ділянці «зимовий сад» ви зможете насолоджуватися ароматами квітів навіть в сильні морози. Наше агентство готове надати послуги з підбору досвідчених садівників, які будуть відповідати усім вашим вимогам. Ми вже тривалий час надаємо послуги з підбору домашнього персоналу та зуміли завоювати масу позитивних відгуків.

Пошук і підбір садівника для вашої сім`ї в Києві. Тільки перевірені садівники з досвідом роботи або навчені у нас!

Залиште заявку і отримайте безкоштовну консультацію та знижку на перший місяць послуг персоналу!

Телефонуйте!

Замовити персонал Знайти роботу
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.
×
Відправити заявку
×
Замовити персонал
×
Знайти роботу