Также вставьте сразу после открывающего тега следующий фрагмент:

Cімейна пара

Пошук і підбір сімейної пари для вашої сім'ї в Києві. Тільки перевірені сімейні пари з досвідом роботи або навчені у нас!

Залиште заявку і отримайте безкоштовну консультацію та знижку на перший місяць послуг персоналу!

Телефонуйте!

Ще кілька століть тому на території сучасної Англії з'явилася традиція наймати сімейні пари для роботи в заміських маєтках. Навіть у класичній англійській літературі можна зустріти безліч прикладів. Дружина зазвичай грає роль куховарки, покоївки або няні. Чоловік же може бути водієм, садівником і т.п.

Нині ця традиція стала набирати популярності і в нашій країні. Багато замовників, що мають власний котедж в Києві та області користуються цією послугою.

Залежно від професіоналізму та обсягу робіт буде обрано розмір плати для співробітників.

Особливості вибору

При підборі на роботу двох фахівців є два варіанти. Один з них це пошук співробітників окремо, а інший - найм сімейної пари. В результаті обов'язки працівників багато в чому будуть збігатися. Давайте розберемося, в чому ж переваги та недоліки вибору сімейної пари.

Недоліки

  • Наймаючи працівників окремо, вибір можна зробити таким чином, що кожен з них буде відповідати вашим вимогам на 100%. В результаті їх пошук набагато простіше, ніж пари.
  • Присутня можливість заміни одного з працівників, якщо він не виконує свої обов'язки в повній мірі.
  • Відпустки подружжю зазвичай доводиться пропонувати одночасно. Тому є імовірність, що на деякий час будинок залишиться без нагляду.

Переваги

  • Для проживання такого персоналу потрібна тільки одна кімната, а не дві.
  • При наймі сімейної пари працівники зможуть краще ладнати між собою, та з'явиться можливість поділу обов'язків. У парі ці обов'язки зазвичай вже розділені, та працівники відмінно доповнюють один одного. Адже саме чоловік та дружина можуть доповнити свої слабкі сторони.
  • Не потрібно адаптації і притирання їх один до одного.

Варто окремо сказати і про економію. Оскільки заробітна плата двох співробітників зазвичай виходить вище, ніж при наймі сімейної пари. Додатково можна отримати затишок і атмосферу, яку будуть створювати злагоджені сімейні узи цієї пари.

Наше агентство надає послуги з пошуку сімейних пар для роботи на заміських ділянках. Ми готові підібрати фахівців в найкоротші терміни.  

Пошук і підбір сімейної пари для вашої сім'ї в Києві. Тільки перевірені сімейні пари з досвідом роботи або навчені у нас!

Залиште заявку і отримайте безкоштовну консультацію та знижку на перший місяць послуг персоналу!

Телефонуйте!

Замовити персонал Знайти роботу
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.
×
Відправити заявку
×
Замовити персонал
×
Знайти роботу