Также вставьте сразу после открывающего тега следующий фрагмент:

Гувернантка

Пошук і підбір гувернантки вашій дитині в Києві. Тільки перевірені гувернантки з досвідом роботи або навчені у нас!

Залиште заявку і отримайте безкоштовну консультацію та знижку на перший місяць послуг персоналу!

Телефонуйте!

У Російській Імперії вперше з'явилися гувернантки за часів правління Петра Першого, який вирішив ввести європейські цінності до нашого суспільства.

У знаті першими гувернантками стали мешканки Франції, пізніше їм на зміну прийшли англійки. Однак уже в середині 19-го століття стали з'являтися і вітчизняні представниці цієї професії. Гувернантка повинна була навчати благородним манерам та різним наукам. В інститутах шляхетних дівчат проходило навчання усім цим навичкам. В результаті зміни влади на початку 20-го століття, ця професія втратила актуальність. Однак після відходу радянської влади необхідність в гувернантках знову з'явилася.

Якою має бути гувернантка

Основними відмітними особливостями гувернантки є наявність вищої педагогічної освіти, вона повинна бути високо ерудованою і розбиратися в різних науках. Акуратний зовнішній вигляд і підтягнутість так само повинні бути присутніми у представниць цієї професії. Не варто забувати і про правильну та грамотну мову. Коли дитині виповнилося 5 років, вже можна наймати гувернантку для її виховання. Вона зможе додатково підготувати її до шкільної програми. Залежно від складності шкільної програми та статусу закладу, підбирається гувернантка.

Ідеальна представниця цієї професії повинна знати шкільну програму та добре в ній розбиратися. Вона може надати допомогу дитині у виконанні домашнього завдання та відповісти на питання, що виникають. Професійна працівниця допомагає розвиватися логічному мисленню дитини та її пам'яті. Особливою популярністю користуються працівниці зі знанням іноземних мов. Гувернантка здатна замінити репетитора та дати дитині знання цієї мови.

Додаткові навички

Головна місія будь-якої гувернантки - це навчання дитини. З її допомогою дитина зможе навчитися правильно структурувати і аналізувати інформацію, розвивати логічні ланцюжки та підвищувати свій інтелектуальний рівень. Так само вона повинна спонукати у малюка тягу до знань. В результаті процес навчання стане приносити задоволення.

Деякі з представниць цієї професії можуть мати і додаткові здібності. Наприклад - це гра на музичному інструменті. Якщо гувернантка володіє піаніно або скрипкою, то вона зможе навчити цьому вашу дитину. Навіть якщо сама дитина буде проти цього навчання, або батьки вирішать відмовитися від нього, то дитина просто зможе прослухати чимало творів класичних композиторів.

Якщо у гувернантки є художня освіта, то дитина зможе перейняти основи малюнка або іншої майстерності. Відвідування різних виставок та музеїв теж є частиною освіти. Володіючи широкими знаннями, гувернантка зможе зробити екскурсію максимально пізнавальною і цікавою. Додатково вона навчає дітей хорошим манерам та правильній поведінці в суспільстві.

Як вибрати гувернантку

Намагайтеся одразу визначитися з питанням додаткової освіти, що потрібна вашій дитині. Дізнайтеся про її бажання та подивіться, що їй більше до вподоби. Всі ці фактори дозволять правильно підібрати гувернантку. Якщо у малюка проявляється схильність до малювання, то варто вибирати робітницю з художньою освітою. Вивчення іноземної мови - так само один з важливих чинників для розвитку дітей. Склавши перелік головних побажань, ви зможете звузити пошук до мінімуму.

Наше агентство з підбору домашнього персоналу дозволить заощадити багато часу та зусиль і одразу запропонує кілька кандидатур на вибір. Додатково ми надамо допомогу в правильному виборі однієї з кандидаток, яка буде відповідати всім вашим побажанням.

Пошук і підбір гувернантки вашій дитині в Києві. Тільки перевірені гувернантки з досвідом роботи або навчені у нас!

Залиште заявку і отримайте безкоштовну консультацію та знижку на перший місяць послуг персоналу!

Телефонуйте!

Замовити персонал Знайти роботу
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.
×
Відправити заявку
×
Замовити персонал
×
Знайти роботу