Также вставьте сразу после открывающего тега следующий фрагмент:

Няня

Пошук і підбір няні вашій дитині в Києві. Тільки перевірені няні з досвідом роботи або навчені у нас!

Залиште заявку і отримайте безкоштовну консультацію та знижку на перший місяць послуг персоналу!

Телефонуйте!

У сучасному світі одним з найнеобхідніших співробітників серед домашнього персоналу є няня. У будь-якій родині може бути маса причин, за якими знадобляться послуги цього співробітника. Особливо це актуально, коли обоє батьків працюють. Оскільки неможливо одночасно перебувати на роботі та доглядати за дитиною, доводиться наймати няню. Так само у батьків практично не залишається часу на себе. Якщо в родині багато дітей, то встежити за кожним не завжди можливо. Няня здатна вирішити всі ці проблеми та допомогти у вихованні та освіті дитини.

Якщо ви вирішили знайти хорошу няню, в послугах якої ви будете впевнені, то є декілька порад, які допоможуть визначитися з вибором персоналу. Особливу увагу варто приділяти підбору няні, адже від неї буде залежати вплив на дітей та їх виховання. Няня може знадобитися як на невеликий проміжок часу, так і на кілька днів. Варто одразу визначитися з відповідями на ці питання, це допоможе зробити правильний вибір.

Якщо ви точно вирішили, що вам необхідні послуги няні, то ми готові допомогти вам з вибором. У першу чергу зверніть увагу на її освіту, а також на професійні якості. Наявність медичної або педагогічної освіти, у такому випадку, є практично обов'язковою. Для немовлят краще віддавати перевагу на користь фахівців, які мають медичну освіту, особливо зі спеціалізацією масаж або педіатрія. Обов'язково уточнюйте наявність дипломів та досвід роботи.

Наступний фактор, на який варто звернути особливу увагу - це наявність рекомендацій. Попередні роботодавці у своїх відгуках дають достатню кількість інформації, тому прочитайте їх уважно та вдумливо. При наявності загальної рекомендації, де присутні тільки позитивні моменти, виникає кілька підозр. Хороша рекомендація зазвичай складається з двох-трьох основних характеристик, які описані без зайвого уточнення.

Так само не маловажним фактором є враження дитини від няні. Намагайтеся закликати малюка до бесіди, оскільки в цій ситуації ви зможете зрозуміти, наскільки добре няня справляється із завданнями по зацікавленості вашого чада, чи зможе вона його заспокоїти. Якщо дитина йде на контакт - значить це хороша кандидатура.

Також велику роль відіграють особисті якості кожного співробітника. До них відносять пунктуальність, акуратність та відповідальність. На співбесіду фахівець не повинен спізнюватися, та й зовнішній вигляд дозволить багато що розповісти про нього. Якщо няня володіє грамотною мовою, вихована та доброзичлива, то, швидше за все вона є хорошим фахівцем.

Щоб дізнатися інші нюанси, доведеться застосовувати лише практику. Особливу увагу варто приділяти в перші дні роботи. Подивіться, наскільки вона добре справляється зі своєю роботою і чи може знайти спільну мову з дитиною. Наше агентство додатково надає можливість пробного періоду, перед тим як буде укладено договір.

У тому випадку, якщо вас влаштовує робота запропонованого фахівця, ви підписуєте договір з агентством. Так само, якщо няня не буде виконувати на якісному рівні свої обов'язки, то протягом терміну дії договору можлива безкоштовна заміна спеціаліста. Така можливість надається до 3-х разів протягом терміну.

Де знайти хорошу няню?

У великому місті пошук хорошої няні для своєї дитини є досить відповідальним та важливим заняттям. Тому питання з приводу пошуку фахівця з догляду за дітьми є завжди актуальним. Щоб знайти няню в Києві, ви можете скористатися класичними засобами пошуку за допомогою дошок оголошень або сайтів з послугами. Однак більшість авторитетних фахівців не рекомендують шукати таким чином.

Якщо вам потрібен фахівець з перевіреними документами та з наявністю позитивних рекомендацій - зверніться в компанію Білий кит. Ми запропонуємо на вибір декілька кандидатів, з яких ви оберете найкращого.

Пошук і підбір няні вашій дитині в Києві. Тільки перевірені няні з досвідом роботи або навчені у нас!

Залиште заявку і отримайте безкоштовну консультацію та знижку на перший місяць послуг персоналу!

Телефонуйте!

Замовити персонал Знайти роботу
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.
×
Відправити заявку
×
Замовити персонал
×
Знайти роботу