Также вставьте сразу после открывающего тега следующий фрагмент:

Помічник по господарству

Пошук і підбір помічника по господарству для вашої сім`ї в Києві. Тільки перевірені помічники по господарству з досвідом роботи або навчені у нас!

Залиште заявку і отримайте безкоштовну консультацію та знижку на перший місяць послуг персоналу!

Телефонуйте!

Залежно від переліку обов'язків, які доведеться виконувати помічникові по господарству, є складність пошуку фахівця. Деякі клієнти хочуть просто знайти людину, яка буде стежити за територією будинку та околицями. Інші шукають фахівця, який зможе поєднувати роботу садівника, водія і т.п. Тому варто спочатку визначитися з підбором кандидата.

В спектр послуг, які надає стандартний помічник по господарству, включена можливість налаштування будь-яких інженерних приладів на території ділянки і в будинку, а також ремонт деяких з них. Це людина, яка виконує роботу сантехніка, електрика, водопровідника тощо.

Хороший помічник не потребує додаткових вказівок, оскільки він самостійно планує свої завдання і виконує роботу. Працівник сам може помітити, які саме завдання варто виконати в першу чергу і що саме потребує його уваги. Будь-які роботи по ремонту та роботи, що пов'язані з інженерними комунікаціями входять в його спектр. Додатково він може ввести деякі корективи в ділянку, звісно погодивши це з вами. Це може бути влаштування басейну або будівництво дитячого майданчика.

Усі роботи виконуються відповідно до вимог безпеки. У разі необхідності помічник по дому викличе сервісну або ремонтну службу. Він зможе донести до сторонніх служб причину поломки і проконтролює повне вирішення цієї проблеми.

Природно такий фахівець відмінно володіє будь-яким інструментом. При необхідності він може його відремонтувати і стежить за збереженням.

Нерідко можна зустріти ситуації, коли на плечі помічника лягає функція водія. В результаті фахівець стає набагато кориснішим, бо він може відвезти дитину в садок, купити продуктів та зайнятися роботою по дому. Тому одразу з’ясуйте, чи є у працівника водійське посвідчення і чи готовий він взятися за ці обов'язки. При поєднанні цих обов'язків, на плечі помічника лягає і догляд за автомобілем.

Домашні тварини

Однією з можливих обов'язків помічника по будинку може стати догляд за домашніми тваринами. Якщо у вас є кіт або собака, то варто уточнити, чи немає у кандидата на посаду алергії на шерсть. Безсумнівно, досвід по догляду за тваринами буде великим плюсом.

Присадибна ділянка

Якщо поруч з будинком є ​​велика садова ділянка або він обладнаний терасою, то слід уточнити у кандидата досвід роботи в таких умовах. Перевагу слід віддати в даному випадку фахівцям, які вміють доглядати за садовими насадженнями. Дізнатися це можна при зустрічі або телефоном. Існують помічники, які просто виконують свої обов'язки. Однак є фахівці, які готові творчо взятися за роботу і виконати її на вищому рівні. Вони можуть висаджувати дерева або організувати грядки, при цьому їм не потрібний додатковий працівник.

Де знайти професіонала

Сьогодні дуже важко знайти майстра, який зможе поєднувати в собі виконання усіх обов'язків і творчо підходити до роботи. Якщо ви хочете заощадити власний час і знайти професіонала, то зверніться в наше агентство Білий Кит. Ми швидко підберемо кандидата, який буде відповідати всім вимогам та зможе виконувати всі завдання.

Пошук і підбір помічника по господарству для вашої сім`ї в Києві. Тільки перевірені помічники по господарству з досвідом роботи або навчені у нас!

Залиште заявку і отримайте безкоштовну консультацію та знижку на перший місяць послуг персоналу!

Телефонуйте!

Замовити персонал Знайти роботу
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.
×
Відправити заявку
×
Замовити персонал
×
Знайти роботу