Также вставьте сразу после открывающего тега следующий фрагмент:

Кухар

Пошук і підбір кухаря для вашої сім`ї в Києві. Тільки перевірені кухарі з досвідом роботи або навчені у нас!

Залиште заявку і отримайте безкоштовну консультацію та знижку на перший місяць послуг персоналу!

Телефонуйте!

У свідомості людей все частіше з'являються питання щодо правильного харчування. Адже саме від нього безпосередньо залежатимуть самопочуття і стан здоров'я, що вплине на загальний настрій. При регулярному вживанні їжі швидкого приготування, напівфабрикатів та продуктів поганої якості, дуже часто з'являється дискомфорт у шлунку. Далі це може стати причиною появи хронічних захворювань. З цієї причини стає ясно, що харчуватися краще вдома. Саме домашні страви дозволяють точно бути впевненим в тому, що їжа приготована з продуктів хорошої якості.

Однак процес приготування забирає досить багато часу. Часто хочеться урізноманітнити свою трапезу. Але сучасне життя не завжди дозволяє знайти час на приготування однієї страви, що вже говорити про різноманітність.

Тому досить часто постає питання щодо пошуку кухаря. Зазвичай варто віддати перевагу фахівцю, у якого є досвід роботи з приготування їжі в інших сім'ях. З’ясуйте, які види страв готує знайдений фахівець, і порівняйте їх зі смаками вашої родини.

Обов'язково проясніть кухареві ситуацію, коли присутня сильна відмінність смаків у дітей і дорослих. Це дозволить йому відразу визначитися з меню для кожного члена сім'ї. Додатково варто уточнити, чи розбирається кухар в дієтології і чи зможе він правильно поєднувати продукти.

Якщо ваша сім'я належить до VIP категорії, то вимоги до кухаря будуть набагато вищі. Адже в такій сім'ї перевагу віддають стравам з ресторанів та іншим вишуканим трапезам. Тому є необхідність уточнити, чи присутній у фахівця досвід роботи в ресторанах. Красива подача страв і сервірування столу так само входять в обов'язки кухаря.

Перша зустріч

Під час першої співбесіди варто звернути особливу увагу на зовнішній вигляд здобувача. Кухар буде працювати з їжею, тому його охайність може сказати багато про що. Звертайте увагу на руки, волосся і т.п. Ну і не варто забувати про рекомендації, які отримав цей кандидат на попередніх роботах. Тон розмови і манера мови, теж відіграють важливу роль.

Поясніть умови роботи та графік майбутнього кухаря. Можливо, вам потрібна тільки часткова зайнятість фахівця, або ж ви хочете взяти його з проживанням.

Деякі кухарі за додаткову плату готові розширити спектр своїх обов'язків, і додати туди прибирання інших приміщень. Усі важливі моменти варто уточнювати ще під час співбесіди, щоб у подальшому уникнути проблем.

Наше агентство з підбору домашнього персоналу дозволить уникнути маси проблем і заощадити час. Ми врахуємо усі вимоги до майбутнього кандидата, а також запропонуємо перелік найкращих варіантів. Додатково буде надана послуга безкоштовної заміни, якщо поточний фахівець вас не влаштовує.

Пошук і підбір кухаря для вашої сім`ї в Києві. Тільки перевірені кухарі з досвідом роботи або навчені у нас!

Залиште заявку і отримайте безкоштовну консультацію та знижку на перший місяць послуг персоналу!

Телефонуйте!

Замовити персонал Знайти роботу
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.
×
Відправити заявку
×
Замовити персонал
×
Знайти роботу