Также вставьте сразу после открывающего тега следующий фрагмент:

Управляючий будинком

Пошук і підбір управляючого будинком для вашої сім`ї в Києві. Тільки перевірені управляючі будинком з досвідом роботи або навчені у нас!

Залиште заявку і отримайте безкоштовну консультацію та знижку на перший місяць послуг персоналу!

Телефонуйте!

Спеціаліст, який несе відповідальність за порядок на ділянці і в будинку власника - це управляючий. Наше агентство готове запропонувати послуги з пошуку домашнього персоналу, який буде відповідати усім вашим вимогам. Якщо вам потрібен фахівець з високою кваліфікацією та великим досвідом роботи, то ми готові допомогти в пошуку. Головними обов'язками управляючих будинком є облаштування та забезпечення будинку усім необхідним. Грамотний фахівець дозволить родині перебувати в повному комфорті та гарантує постійний спокій домочадців.

Послуги управляючого приватним будинком

В першу чергу управляючий будинком веде повний облік всього господарського забезпечення. Сюди можуть бути включені послуги з купівлі товарів харчування, по догляду та господарської продукції. Додатково він забезпечує безпеку будинку і стежить за збереженням його зовнішнього та внутрішнього вигляду. У разі виникнення несправностей, управляючий самостійно їх усуває або викликає майстра для вирішення проблеми.

Трохи інші обов'язки у управляючого житловим будинком. Він самостійно наймає персонал, який буде проводити роботи з прибирання прилеглої території. При необхідності він готовий найняти водія, кухаря та інших фахівців для повноцінного комфорту власника будинку.

Професійний управляючий додатково стежить за всіма роботами, які виконуються як всередині будинку, так і на прилеглій території. Він оформлює відпустки працівникам або лікарняні. У деяких ситуаціях він добирає тимчасових робітників.

У перелік його обов'язків так само входить вирішення будь-яких питань, які виникають з сервісними службами або підрядниками. Все що знаходиться на території вашої ділянки - все це входить у обов'язки управляючого. Він повинен постійно приділяти увагу стану будинку та території, а при необхідності шукати фахівців для вирішення проблем. Власник будинку може, як збільшити перелік повноважень, так і зменшити його.

Управляючий будинком, як і будь-який фахівець, що відноситься до домашнього персоналу, повинен мати такі якості:

  • Високий рівень відповідальності;
  • Постійна організованість;
  • Порядність.

При виборі кандидатури на цю посаду, слід приділяти особливу увагу перерахованим нижче вимогам:

  • Обов'язковий досвід в управлінні персоналом;
  • Досвід спілкування з підрядними організаціями, а також навички з ремонту;
  • Знання інженерних і технічних систем у будинку та вміння в них розбиратися;
  • Знання побутової техніки;
  • Навички в складанні фінансової звітності;
  • Уміння грамотно вести господарську документацію та облік витрачених коштів;
  • Досвід роботи на аналогічних посадах.

В результаті, ідеальним фахівцем буде працівник, який відмінно розбирається в комунікаціях та має досвід робіт у домашньому господарстві. Не варто забувати про наявність лідерських якостей, адже в його обов'язки входить управління іншими співробітниками та контроль за їх роботою. Ведення звітності так само є необхідною вимогою, оскільки управляючому доведеться закуповувати обладнання для існування будинку та його функціонування.

Наше агентство Білий Кит вже тривалий час надає послуги з підбору домашнього персоналу. У базі співробітників тільки досвідчені фахівці з позитивними відгуками. Тому для отримання гарного співробітника на посаду управляючого будинку, краще звернутися в нашу організацію. Ми доберемо декілька кандидатур за найкоротший час та надамо їх на схвалення. Вам не доведеться витрачати зайвий час та обдзвонювати усіх поспіль.

Пошук і підбір управляючого будинком для вашої сім`ї в Києві. Тільки перевірені управляючі будинком з досвідом роботи або навчені у нас!

Залиште заявку і отримайте безкоштовну консультацію та знижку на перший місяць послуг персоналу!

Телефонуйте!

Замовити персонал Знайти роботу
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.
×
Відправити заявку
×
Замовити персонал
×
Знайти роботу