Также вставьте сразу после открывающего тега следующий фрагмент:

Водій

Пошук і підбір водія для вашої сім`ї дитині в Києві. Тільки перевірені водії з досвідом роботи або навчені у нас!

Залиште заявку і отримайте безкоштовну консультацію та знижку на перший місяць послуг персоналу!

Телефонуйте!

В першу чергу варто точно розуміти, чим саме буде займатися ваш водій. Зазвичай є кілька потреб та цілей, які він може виконувати:

 • Для різних доручень;
 • Персональний шофер;
 • Водій для сім'ї.

Багато хто думає, що не існує особливої ​​різниці між цими водіями. І думають, що достатньо просто добре керувати машиною. Однак така позиція не зовсім правильна. Давайте спробуємо розібратися в цьому.

Однією з основних якостей водія, звичайно ж, є техніка водіння. Будь-який фахівець повинен на найвищому рівні вміти керувати автомобілем. Так само він повинен прекрасно знати ПДР та дотримуватися їх, розбиратися в штрафах і покараннях. Водій повинен орієнтуватися в місті та швидко відвозити вас у потрібне місце. Звичайно, знати де розташований кожен будинок неможливо, і вимагати таке просто безглуздо. Не варто забувати і про знання будови автомобілів, щоб можна було самостійно усувати невеликі дефекти. Наприклад, заміна колеса повинна виконуватися самим водієм без сторонньої допомоги.

Основні моменти при виборі фахівця

Зовнішній вигляд кандидата - це перше на що звертають увагу. Якщо водій приїхав в костюмі з краваткою, можна судити, що це прояв поваги до роботодавця, в результаті людина буде охайною й надалі та вона налаштована на отримання цієї посади. Підтримка в автомобілі ділової атмосфери і власного дрес-коду, вже говорить про професійність. Зверніть увагу на пунктуальність, якщо кандидат запізниться на співбесіду, навряд чи варто очікувати, що він буде вчасно вас забирати з встановленого місця.

Під час розмови надайте особливе значення мові здобувача. Професіонал може швидко і просто викладати свої думки, так що вам стає все зрозуміло. На питання він так само відповідає чітко та за ділом. Бажання розповісти про своїх минулих роботодавців або ж постійна балаканина - це негативні якості особистого водія. Тому краще одразу відмовитися від такої кандидатури.

Водій охоронець

Існують водії, які одночасно виконують роль охоронця. В їх посадові обов'язки входить не тільки перевезення замовника і догляд за автомобілем, а й захист замовника. Наймаючи до себе такого фахівця, обов'язково варто звернути увагу на його досвід роботи в охоронних організаціях. Чи має він власну зброю і чи є у нього право на її носіння. До числа обов'язкових вимог так само входять навички ведення рукопашного бою та самооборони. Обов'язково дізнайтеся, чи підтримує водій свій фізичний стан в хорошій формі та чи тренується він.

Сімейний водій

Серед якостей, якими повинен володіти сімейний водій, необхідні навички спілкування з членами сім'ї. Додатково він може мати і ряд господарських навичок, серед яких закупівля продуктів або перевезення ваших речей. Професійний водій незалежно від ваших сімейних справ повинен дотримуватися субординації та нейтралітету. Він повинен бути корисний не тільки вам, але й вашій дружині та дітям. Саме ця якість дозволить відрізнити професіонала від звичайного водія. Сімейні водії мають високий рівень відповідальності та дружелюбності. Вони повинні мати гарний охайний вигляд, при цьому дрес-код не є обов'язковим.

Водій за дорученнями

Однією з ключових навичок такого водія є простота, з якою він зможе доставити вас в будь-який пункт. Він повинен бути самоорганізованим та контролювати свої дії, також відрізнятися високою кмітливістю та хорошою логікою. Головна мета такого фахівця - це за обмежений період часу виконати будь-який перелік доручень. В цьому випадку зовнішній вигляд фахівця не буде грати великої ролі, оскільки на перший план виходить вирішення питань і проблем, що виникають. Оптимальним варіантом вважається проживання такого водія неподалік від вашого будинку. Під час спілкування з кандидатом обов'язково уточнюйте такі моменти.

 

Пошук особистого водія

В першу чергу варто з’ясувати, чи готовий водій виконувати усі доручення, які вам необхідні та чи влаштовують його запропоновані умови. Більшість претендентів навіть не вчитуються у вимоги. Тому в першу чергу відсійте кандидатів, яких ці умови не влаштовують або вони пропонують їх змінити. Далі вже проводиться співбесіда телефоном, за результатами якої будуть відсіяні ще кілька кандидатур. Запрошувати на особисту зустріч варто тільки співробітників, що залишилися. Все це дозволить знайти грамотного фахівця, який дійсно буде професіоналом.

У тому випадку, коли вам потрібно знайти дійсно досвідченого водія, який буде відповідати усім вашим вимогам, але ви хочете заощадити свій час, ідеальним варіантом буде звернення до нашого агентства. Ми одразу запропонуємо вам кілька кандидатур, які відповідають вашим вимогам і побажанням. Ви зможете ознайомитися з кожним здобувачем та підібрати того, хто найбільш підходить. Для того, щоб перевірити нового працівника, агентство Білий Кит надає пробний період. У разі необхідності ми безкоштовно проведемо заміну водія, якщо він чимось вас не влаштує.

Вимоги до особистого водія:

 • Стійкість у будь-яких ситуаціях та самоконтроль;
 • Він не повинен мати шкідливих звичок;
 • Досвід щодо усунення невеликих неполадок в автомобілі;
 • Стаж роботи понад 5 років з наявністю рекомендацій;
 • Добре знання міста;
 • Грамотна мова;
 • Зовнішній вигляд повинний відповідати дрес-коду або бути охайним.

Для водія існує ряд посадових інструкцій, яких він зобов'язаний дотримуватися:

 • Звітувати про всі витрати на автомобіль;
 • Забезпечення справного стану машини та догляд за нею;
 • Подача автомобіля точно у встановлений час;
 • Перевезення пасажирів у будь-який пункт призначення з комфортом та безпекою;

Пошук і підбір водія для вашої сім`ї дитині в Києві. Тільки перевірені водії з досвідом роботи або навчені у нас!

Залиште заявку і отримайте безкоштовну консультацію та знижку на перший місяць послуг персоналу!

Телефонуйте!

Замовити персонал Знайти роботу
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.
×
Відправити заявку
×
Замовити персонал
×
Знайти роботу